KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 13925362
nr 1392 5362
Robert Högfeldt
(1894-1986), Sverige
Flygande drake. Signerad, 31x46 cm, yttermått inklusive ram: 31x44 cm, akvarell
Utrop:
500 kr
Såld:
300 kr
måndag 26 april 2021
kl 20:18:02
26/4 17:15:04
Robert Högfeldt
Läs mer om Robert Högfeldt